Plik:PL Gloger-Encyklopedja staropolska ilustrowana T.2 133-1.jpg

Z Z widelcem wśród książek
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(639 × 985 pikseli, rozmiar pliku: 111 KB, typ MIME: image/jpeg)

Ten plik znajduje się w współdzielonych zasobach i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Opis Ilustracja do „Encyklopedji staropolskiej ilustrowanej” Zygmunta Glogera.
Data
Źródło PL Gloger-Encyklopedja staropolska ilustrowana T.2 133.jpg
Autor NieznanyUnknown author
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Powyższe zdjęcie (lub inny plik multimedialny) jest własnością publiczną, ponieważ prawa autorskie do niego wygasły, a jego autor jest nieznany.
Prawo to stosuje się w krajach Unii Europejskiej i innych państwach, w których prawa autorskie obowiązują przez 70 lat od czasu kiedy praca została udostępniona dla publiczności, kiedy autor przez cały ten okres pozostaje nieznany.
Uwaga: zawsze podawaj źródło zdjęć (i innych prac) i, o ile to możliwe, upewnij się, że autor nigdy się nie ujawnił.
Flag of Europe
Warning sign
Adnotacja: W Niemczech oraz prawdopodobnie w innych krajach, niektóre anonimowe prace opublikowane przed 1 lipca 1995 są objęte prawami autorskimi do 70 lat od śmierci autora. Zobacz Aktuelle Rechtslage in Deutschland, ostatni paragraf. Jeżeli wiadomo kto jest autorem pracy, nie stosuj tego szablonu. Jeżeli praca jest anonimowa lub pseudoanonimowa (np. opublikowana jedynie pod nazwą firmy lub organizacji), użyj tego szablonu dla prac opublikowanych wcześniej niż 70 lat temu. Dla podobnych plików pochodzących z Wielkiej Brytanii stosuj szablon Template:PD-UK-unknown.

Podpisy

Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny21:36, 7 wrz 2010Miniatura wersji z 21:36, 7 wrz 2010639 × 985 (111 KB)EMeczKa{{Information |Description=Ilustracja do „Encyklopedji staropolskiej ilustrowanej” Zygmunta Glogera. |Source=PL Gloger-Encyklopedja staropolska ilustrowana T.2 133.jpg |Date=1900 |Au

Poniższa strona korzysta z tego pliku: